Çözüm Filtre: Türkiye’nin Endüstriyel Filtre İmalatçısı

Çözüm Filtre
2 min readDec 19, 2020

--

Çözüm Filtre A.Ş. olarak kurulduğumuz 2012 senesinden beri doğayı korumaya yardımcı olan filtrasyon ürünleri üretmekteyiz. Filtre bezi, filtre torbası imalatı için kullanılacak filtre ürünlerini özenle imal ediyor ve üretim, dikim, paketleme, montaj aşamalarında herhangi bir soruna sebep olmayacak şekilde üretim aşamalarından geçiriyoruz. Bu sayede filtre bezi, filtre torbalarını, imalatçı garantisiyle sizlere ulaştırıyoruz. Filtrasyon sistemlerinin kurulumu öncesinde sizlerden aldığımız sektör bilgileri, sıcaklık, asit, solvent, hidroliz, alkali, oksit gibi değerler ve diğer spesifik veriler olmak üzere elde ettiğimiz analizleri sizlerle paylaşıyor ve filtre sistemi, filtre bezi torbası ve filtre kafesi konusunda önerilerde bulunarak üretimini gerçekleştiriyoruz.

Torba filtre imalatçısı olarak ürünlerimizi garanti kapsamında tutuyoruz ve her zaman destek sunuyoruz. Toz toplama torbaları olarak imal edilen filtre torbalarının fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle irtibata geçiniz. Sizler için kaliteyi uygun fiyatlara sunacağımıza inanıyoruz.

Demir-çelik, çimento, alüminyum, asfalt plentleri, talaş, dökümhane, termik santral, kimya, kâğıt, gübre, madencilik, kireç, gıda, seramik, plastik ve PVC, lastik ve kauçuk, cam, boya ve vernik, ağaç ve mobilya, kırma ve eleme tesisleri, geri dönüşüm ve ağır metal sanayi gibi alanlarda üretim gerçekleştiren sektörlere uygun filtre torbaları imalatımız mevcuttur. Bu sektörler ve diğer sektörlerde ihtiyaç duyulan filtre torbası çeşidi ve materyalleri hakkında detaylı bilgi almak ve teklif almak için bizleri arayabilirsiniz.

Çözüm Filtre A.Ş. olarak mottomuz “Türkiye’nin Endüstriyel Filtre İmalatçısı” ve yıllardır bizlere güvenen kurumsal firmalarla birlikte ve üzerimizde hissettiğimiz büyük sorumluluklarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi günden güne geliştiriyoruz. Bu amaçla hem üretim bandımızı geliştiriyor hem personel eğitimlerimizi gerçekleştiriyor ve firmamıza değer katıyoruz. Referanslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

FİLTRE TORBASI FİYATLARI

Filtre torbası fiyatları ürün materyaline göre değişkenlik göstermektedir ve sektöre göre kullanılacak olan malzeme değişmektedir. Genel olarak kullanılan polyester iğneli keçe filtre torbaları maliyet açısından en düşük filtre çeşididir. Birçok sektörde rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanılan polyester iğneli keçe filtre torbalarına ek olarak nomex filtre torbası, PTFE filtre torbası, polyimide P84 filtre torbası, cam elyaf filtre torbası yüksek sıcaklık ve değişken toz parametrelerine göre dizayn edilmiştir. Dolayısıyla sektörünüze ve filtre sistemi tasarımına göre değişen fiyatlar hakkında detaylı bilgi sağlamak amacıyla bizleri aramanız ve bilgi almanız sağlıklı olacaktır.

FİLTRE TORBASI, BEZİ ÜRETİCİLERİ

Filtre torbası, filtre bezi üreticileri, değişik sektörlerde üretim yapan firmalara filtrasyon konusunda destek ve filtre imalatı gerçekleştiren firmalardır. Çözüm Filtre A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bugüne sadece filtrasyon teknolojileri konusunda hizmet vermekte ve üretim gerçekleştirmekteyiz ve bu konuda senelerin verdiği birikimle tecrübe sahibiyiz. Filtre torbaları ve filtre bezi üretiminde kalite ve güvenin adresi olan Çözüm Filtre’den teklif almadan sipariş vermemenizi öneririz.

--

--

Çözüm Filtre
0 Followers

Türkiye’nin endüstriyel filtre imalatçısı…